Subburger meklē investorus, kuri vēlas kļūt par daļu no strauji augošas restorānu ķēdes, vadot savus Subburger restorānus.  Mūsu hiper-fokusēts mentalitāte attiecība pret kvalitāti, veiktspēju un rentabilitāti, kombinācijā ar vienkāršs, bet efektīvu biznesa modeli, ļauj mūsu franšīzes īpašniekiem pavadīt mazāk laika savos restorānos.

Izvēlētajam franšīzes ņēmējam ir jāveic primārais franšīzes maksājums, lai uzsāktu Subburger restorānu biznesu. Operatoriem ir jāiziet apmācības programma, pirms tie pārņem Subburger franšīzes restorāna operatīvo darbību.

Atbalsts, ko mēs sniedzam:

  • Operatīvais atbalsts
  • Mārketinga atbalsts
  • Iepirkumu atbalsts
  • Grāmatvedība un juridiskais atbalsts
  • Nepārtraukta pētniecība un attīstība

“Mēs esam tēmēti uz savstarpēji izdevīgiem partnerību nosacījumiem (win-win), pamatojoties uz pilnu pārredzamību un nepārtrauktu komunikāciju. Mūsu mērķis ir sasniegt labākos finanšu rezultātus un ieguldījuma atdevi mūsu investoriem.” Subburger Latvija, CEO

Restorānu un kafejnīcu apmeklēšana ir viena no populārākajām brīvā laika aktivitātēm eiropiešu vidū, kā rezultātā – strauji augoša ēdināšanas pakalpojumu nozare.

2016. gadā ēdināšanas pakalpojumu tirgus vērtība Eiropā sasniedza 472.6 miljardus eiro.

Ātrās apkalpošanas un ātrās ēdināšanas restorāni ir ienesīgākais restorānu nozares segments Eiropā.

EIROPAS SAVIENĪBAS RESTORĀNU APGROZĪJUMS (ES-28) NO 2011. LĪDZ 2015. GADAM (miljonos euro)

Mēs paplašinām savu darbību un plānojam atvērt jaunus restorānus Latvijā un citās Eiropas valstīs, tāpēc esam atvērti investoru dalībai Subburger kapitālā.

Sazinieties ar mums:

📧 info@subburger.com

Lai iegūtu plašāku informāciju par Subburger franšīzi, lūdzu, sazinieties ar mums, draudzīgai sarunai.